فایل های ضروری

Auto Set Unikey Date

1433

این نرم افزار جهت بروز رسانی خودکار تاریخ و زمان قفل های یونیکی طراحی شده است . قفل های یونیکی آبی رنگ در درون خود یک تایمر دارند که تاریخ و زمان را نگهداری میکند که در بعضی مواقع بر اثر نوسانات پورت USB تایمر درونی قفل Reset می گردد که باید مجددا راه اندازی شود. این نرم افزار جهت راه اندازی تایمر قفل طراحی و ساخته شده است. ابتدا فایل را از حالت زیپ خارج کرده و سپس انرا نصب نمایید . پس از نصب برنامه بصورت خودکار اجرا خواهد شد و در صورتیکه قفل شما به سیستم نصب باشد و ارتباط اینترنت نیز برقرار باشد ُ پیام" عملیات با موفقیت انجام شد " مشاهده خواهید کرد. توجه نمایید این برنامه یکبار نیاز به نصب و راه اندازی دارد و در دفعات بعد از منوی استارت ویندوز =>> پروگرام قابل استفاده است .
SQLManagementStudio_x64_ENU_2014

621

نسخه 64 بیتی SQLManagementStudio_x64_ENU_2014
SQLManagementStudio_x86_ENU_2014

184

نسخه 32 بیتی SQLManagementStudio_x86_ENU_2014
Sqlserver_Management_Studio_2005_64Bit

156

نسخه 64 بیتی Sqlserver_Management_Studio_2005
Sqlserver_Management_Studio_2005_32_bit

109

نسخه 32 بیتی Sqlserver_Management_Studio_2005
فایل اکسل نمونه جهت تعریف کالا

282

فایل مورد نظر را دانلود کنید و کالاهای خود را مطابق با ستون های فایل اکسل مرتب کنید . توجه کنید که ردیف اول عنوان می باشد و هنگام خواندن ردیف ها در نرم افزار در نظر گرفته نمی شود. پس از مرتب کردن لیست کالا را باز نموده و از منوی ویرایش منوی ورود و تعریف کالا از فایل اکسل را انتخاب کنید و از پنجره باز شده دکمه انتخاب فایل اکسل را کلیک کرده و مسیر فایل مورد نظر را تعیین نمایید. سپس دکمه ذخیره در دیتا بیس را کلیک کرده و منتظر بمانید که عملیات به اتمام برسد.
فایل اکسل نمونه جهت استفاده در فاکتور

248

یکی از قابلیت هایی که در فاکتور های نرم افزار حسابداری مهر موجود است ایجاد فاکتور با استفاده از فایل اکسل می باشد که گزینه بسیار مناسبی جهت انبارگردانی می باشد. با استفاده از فایل اکسل مربوطه کاربران گرامی می توانند موجودی کالا و قیمت کالا را بر اساس بارکد کالا در فایل اکسل وارد کرده و در فاکتور از منوی عملیات -> منوی ورود کالا از فایل اکسل ->فایل اکسل مورد نظر را انتخاب کرده تا بصورت خودکار کالا ها در فاکتور ثبت شود . لطفا در نظر داشته باشید این امکان فقط از طریق بارکد کالا امکان پذیر می باشد و می بایست قبلا به کالاها بارکد اختصاص داده باشید.
مهر ورژن 37 با محیط کاربری جدید

109

این ورژن جهت تست اپلود گردیده و بصورت قطعی قابل استفاده نیست
Unikey Network Service

380

فایل مربوط به شناسایی قفل یونیکی در حالت شبکه
فایل اتوران نصب ورژن 1.1.37.0

162

فایل نصب ورژن 37 با اس کیو سرور 2005